GÜNCELLEMELER

Algoritmik güncellemeler

Robot hakkında algoritmik ve genel güncellemeler ile alakalı bilgileri burada bulabilirsiniz.

  • Algoritma Güncellemesi (22.07.2022) Alınan ve raporlanan analizlere göre %4.33 SELL ve %-2.66 BUY güncellemeleri getirilmiştir. Kripto ürünlerinde yeni altcoinler eklenmiştir.
  • İndikatör Kar Güncellemesi (18.11.2022)
    İndikatörlerden alınan güncellemelere göre bazı giriş çıkış noktalarında kar oranı yükseltme düzeltmeleri yapılmıştır.
  • Algoritma Güncellemesi (05.02.2023)
    Alınan ve raporlanan analizlere göre %1.87 SELL ve %-6.32 BUY güncellemeleri getirilmiştir. Ürün yelpazesine, GBPUSD, JPYUSD, XAUUSD ve WTI eklenmiştir.

7542

+ Müşteri Pörtföyü

89

% Başarı Oranı

99.9

% Sunucu Devamlılık

98

% Memnuniyet Oranı
S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Evet bota açılış emrini verdiğiniz andan itibaren 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz ürünlerde veya ortak alım satım stratejisine ayak uydurarak istediğiniz ürün ticaretine başlar

Kullanıcılarımızın riskini göz önünde bulundurup bizim de bundan kar aldığımızı belirterek, aylık olarak %15-10 gibi rakamlar sunuyoruz. Çalışma planı için asistan ile iletişime geçebilirsiniz.

Enerjiler, Emtialar, kripto, hisse senetleri, borsalar ve bir çok üründe işlem imkanı sunmaktadır. Tekil ürünü kendiniz belirleyebilirsiniz.

Robotu kullanmaya başlamak için buraya tıklayarak formu doldurmanız ardından kullanım için size mesai saatlerimiz içinde dönüş sağlayacağız. Ardından size verilen bot ile kullanıma başlayabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

Trobotech Robot ücretsiz deneme sürümü için aşağıdaki formu hızlıca doldurun!