Özellikler

Trobotech İle Beraber Sizin İçin Mükemmel Bir Destek Ekibi ve Asistan İmkanı

Sürekli Aktif

Kullandığımız bulut sunucular ile birlikte %99.9 aktiflik sağlıyoruz.

İşlem Stratejisi

Bot, her hafta değiştirilen mini stratejilerle anlık alım satımlar yaparak karlılık sağlıyor.

Özel Günler

Yüksek hacime sahip belirli günlerde botu deaktif ederek işlem stratejinizi siz belirleyin.

Hızlı ve Güvenilir

2017 yılından bu yana kripto ve forex piyasalarında bot geliştirme ekibi olarak devam eden ekibimiz 2019 yılında QUANT ürününü piyasaya sundu! Bizi farklı kılan özellik; Hızlı ve Güvenilir olmasıdır.

5/24 Destek İmkanı

Size özel atanacak asistan ve destek ekibi yardımcı olmak için 5 gün 24 saat boyunca sorularınızı ve probleminizi cevaplamaya hazır!

İşlem Hızı

Bot lokasyon olarak bölgenize en yakın sunucuların üstüne kurulum yapılarak. Yakaladığı fırsatları hızlıca işlem yaptırarak kar almaya çalışır.

Güncellemeler

Algoritmik güncellemeler

  • Algoritma Güncellemesi (22.07.2022)
    Alınan ve raporlanan analizlere göre %4.33 SELL ve %-2.66 BUY güncellemeleri getirilmiştir. Kripto ürünlerinde yeni altcoinler eklenmiştir.
  • İndikatör Kar Güncellemesi (18.11.2022)
    İndikatörlerden alınan güncellemelere göre bazı giriş çıkış noktalarında kar oranı yükseltme düzeltmeleri yapılmıştır.
  • Algoritma Güncellemesi (05.02.2023)
    Alınan ve raporlanan analizlere göre %1.87 SELL ve %-6.32 BUY güncellemeleri getirilmiştir. Ürün yelpazesine, GBPUSD, JPYUSD, XAUUSD ve WTI eklenmiştir.
S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Evet bota açılış emrini verdiğiniz andan itibaren 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz ürünlerde veya ortak alım satım stratejisine ayak uydurarak istediğiniz ürün ticaretine başlar

Kullanıcılarımızın riskini göz önünde bulundurup bizim de bundan kar aldığımızı belirterek, aylık olarak %15-10 gibi rakamlar sunuyoruz. Çalışma planı için asistan ile iletişime geçebilirsiniz.

Enerjiler, Emtialar, kripto, hisse senetleri, borsalar ve bir çok üründe işlem imkanı sunmaktadır. Tekil ürünü kendiniz belirleyebilirsiniz.

Robotu kullanmaya başlamak için buraya tıklayarak formu doldurmanız ardından kullanım için size mesai saatlerimiz içinde dönüş sağlayacağız. Ardından size verilen bot ile kullanıma başlayabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

Trobotech Robot ücretsiz deneme sürümü için aşağıdaki formu hızlıca doldurun!